TIROL DELUXE TRZEWIKI Myśliwskie Demar 7843354900

TIROL DELUXE TRZEWIKI Myśliwskie Demar 7843354900
Kod produktu: N1489451531
Dostępność: W magazynie
Cena: zł422.77 zł304.29

Dostępne opcje


* Size:

Ilość:  
   - LUB -   

Trzewiki TIROL DELUXE

- Produkt Polski

- Gwarancaj 24 Miesiące

- Nowe w Kartonie

- Wierzch skóra nubukowa ( wodoodporna )

- Podeszwa Termokauczuk

Buty Tirol Delux są wykonane z nubukowej skóry wodoodpornej oraz dwoiny welurowej. Podszewka została wykonana z naturalnej, jagnięcej skóry(kożuch). But posiada membranę paro-przeuszczalną OutDry i materiał ocieplający Thnisulate. Podeszwa o dużym antypoślizgowym protektorze wykonana została z termokauczuku. Cholewka ściągana na pasek.

Membrana paro-przepuszczalna OutDry została wprasowana bezpośrednio na wewnętrzną stronę skóry cholewki.

W przypadku tradycyjnych membran typu TEX, woda przedostaje się do środka obuwia i zalega pomiędzy cholewką a membraną znacząco zwiększając ciężar buta.

Nowoczesna technologia OutDry sprawia, że woda pozostaje poza butem – nie zwiększa się jego waga, a Twoja stopa jest idealnie sucha!

Zalety membrany OutDry w porównaniu z membraną tradycyjną!

Thinsulate jest nowoczesnym materiałem ocieplającym firmy 3M.

Posiada wysokie parametry izolacyjne, dzięki którym efektywność utrzymania ciepła wewnątrz buta jest dwukrotnie większa niż przy zastosowaniu materiałów ocieplających innych producentów.

Efekt ten osiągnięty został przez zastosowanie przy konstrukcji materiału specjalistycznych mikrowłókien, tworzących mikroskopijne przestrzenie powietrzne, które mają doskonałe właściwości izolacji termicznej i które nie ulegają sprasowaniu podczas użytkowania obuwia.

Thinsulate doskonale sprawdza się również podczas użytkowania w warunkach dużej wilgotności. Charakteryzuje się dobrymi właściwościami hydrofobowymi – w odróżnieniu od innych materiałów, absorbuje jedynie nieznaczną ilość wilgoci (do 1%) nie tracąc swoich termoizolacyjnych właściwości.

TIROL DELUXE TRZEWIKI Myśliwskie Demar 7843354900

Przedstawione tutaj produkty są dostępne w kilku stylach, kolorach i rozmiarach. Proszę zostawić wiadomość na stronie płatności, jeśli opcja nie pozwala na wybór. Produkt wyślemy na Twoje życzenie.
Sklep na bazie db-szkolajazdy.pl © 2019